• WARSZTATY EDUKACYJNE W MYŚLIBORZU

• 23 oraz 30 maja odbyły się wyjazdy edukacyjne uczniów klas młodszych i starszych do Centrum Edukacji Ekologicznej "Salamandra" w Myśliborzu. Nasi uczniowiewzięli udział w bardzo ciekawych zajęciach warsztatowych. Dzieci miały okazję samodzielnie zrobić papier czerpany z dodatkiem zasuszonych kwiatów, zbadać PH i inne właściwości wody oraz dowiedzieć się ciekawych informacji o różnych gatunkach zwierząt, które zamieszkują okoliczne lasy.

• JAN PAWEŁ II OCZAMI NASZYCH UCZNIÓW

• Całoroczny projekt szkolny dla klas o patronie naszej szkoły powoli dobiega końca. Zadania, z którymi mierzyli się nasi uczniowie wymagały inwencji twórczej, pomysłowości oraz zaangażowania. W galerii zdjęć przedstawiamy projekty kremówek, zdjęcia z papieżem oraz kaciki tematyczne o Janie Pawle II.

• PROJEKT KLASY 3

• Klasa 3 uczyła się pracować metodą projektu. Dzieci podzieliły się na grupy, wybrały lidera,temat pracy i wykonały plakaty. Korzystały z różnych źródeł wiedzy. Nauczyły się pracować w zespole i wspaniale się przy okazji bawiły. Piękne prace ozdobiły szkolny korytarz. Zapraszamy do naszej małej galerii.

• 12 MAJA MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIELĘGNIAREK

• Pamiętając o tym ważnym dniu pragniemy złożyć na ręce wszystkich Pań Pielęgniarek, a w szczególności na ręce naszej drogiej Pani Ewy najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności oraz życzenia zdrowia i wytrwałości.

Do życzeń dołączamy wyjątkowe obrazki i laurki wykonane przez dzieci z naszego przedszkola..

• KONKURS FOTOGRAFICZNY

• 5 maja odbyło się głosowanie uczniów klas 4-8 na najlepsze zdjęcia w Szkolnym Konkursie Fotograficznym. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 9 maja.

Oto wyniki konkursu.

Kategoria KRAJOBRAZ:

I miejsce Patrycja Kalinowska, kl. 5

II miejsce Marcelina Mika, kl. 8

III miejsce, Ewelina Cieplińska, kl. 6

Kategoria FAUNA I FLORA:

I miejsce Gabriel Wrona, kl. 8

II miejsce Natalia Szczęsna , kl. 5

III miejsce Łukasz Cieśliński, kl. 5

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu.

Zapraszamy do obejrzenia pięknych zdjęć naszych uczniów pod poniższym linkiem:

• Drukarka 3D

• W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Grodziszczu uczniowie pod opieką p. Magdaleny Sączawy mają już możliwość praktycznego wykorzystania sprzętów zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Udało nam się wykonać nasze pierwsze wydruki na drukarce 3d, wykorzystując przy tym możliwości platformy Skrimarket. To była świetna zabawa!

• GRECCY BOGOWIE W NASZEJ SZKOLE

• 5 maja do naszej szkoły zawitali goście z Olimpu: boginie i bogowie starożytnej Grecji. Odwiedzili uczniów i nauczycieli, a potem ucztowali,pijąc nektar i smakując ambrozję. Projekt przygotowała klasa 5   pod opieką p.E Burdek.

• KOMUNIKAT - KARTA PŁYWACKA!

• Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy informuje, że od połowy maja umożliwi uzyskanie karty pływackiej przez uczestników zajęć WF i SKS.

Warunkiem zdania egzaminu jest przepłynięcie 200m, skok do wody z wysokości 70cm oraz przepłynięcie 5m pod lustrem wody.

Egzamin może być przeprowadzony w godzinach zajęć i jest bezpłatny.

Wydanie Karty Pływackiej przez organizację ratownictwa wodnego zarejestrowanego przez MSWiA, związane jest z koniecznością uiszczenia opłaty w wysokości 25 zł.

• Sukcesy Marysi Czerkawskiej

• Nasza uczennica może pochwalić się takimi osiągnięciami jak:

- I miejsce w kategorii Trio do lat 10 wraz ze swoimi koleżankami z klubu na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Fit Kids WBBF WFF , zawody były 02 kwietnia z Zblewie

- II miejsce w X Mistrzostwach Polski w Fitnessie Sportowym w kategorii Acrobatic Show 8-9lat.

Serdecznie gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów sportowych!