• Dzień Ziemi w naszej szkole - klasy 0-3.

• Jak co roku, 22 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi.

Celem naszej akcji jest promowanie postaw ekologicznych wśród młodych ludzi oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię.

Pomysłów na to, by uczcić Dzień Ziemi i doceniń to, co nam daję - w SP w Grodziszczu nie brakowało!!!

MSU zaprasza do fotorelacji!!!

• Konkurs Recytatorski "EKO – POECI"

• 22 kwietnia przypada Dzień Ziemi największe ekologiczne święto świata. W związku z tym wydarzeniem w Szkole Podstawowej w Grodziszczu został zorganizowany przez MSU – Szkolny Konkurs Recytatorski EKO – POECIdla klas 0-3. W konkursie wzięło udział 12 uczniów. Każdy z nich pięknie wyrecytował przygotowany ekologiczny wierszyk. Po burzliwych obradach komisja konkursowa wyłoniła laureatów i tak:

I miejsce zajęła Marcela Kutna i Basia Pawłowicz

II miejsce przypadło Alicji Mitek

III miejsce zajął Ksawery Jędrasiewicz

Serdecznie gratulujemy!!!!

• Gminny konkurs matematyczny.

• Gminny konkurs matematyczny odbył się 16.04.2024 w Witoszowie Dolnym. Wzięła w nim udział reprezentacja naszej szkoły w składzie: Michał Mitek i Lena Kutna z kl. VI i Emilia Jurasik z kl. V. Konkurs składał się z dwóch części, części grupowej i indywidualnej. Jako szkoła w części grupowej uzyskaliśmy drugie miejsce wraz ze Szkołą Podstawową w Pszennie. Natomiast w części indywidualnej Lena Kutna wraz z dwoma innymi uczniami zajęła III miejsce, lecz w dogrywce finalnie uzyskała IV miejsce uzyskując 17 pkt. Michał Mitek uzyskał 16. Gratulujemy!!!

• Spotkanie z rodzicami 24.04.2024

• Najbliższe spotkanie z rodzicami odbędzie się: 24 kwiecień 2024

klasy I-III g. 16:00;

klasy IV-VIII - g.16:30;

warsztaty dla rodziców z psychologiem - g. 17:00.

Serdecznie zapraszamy!

• WYJAZD DO TEATRU KL. 1 i 3

• Dnia 10.04.24r. uczniowie z kl. 1 i 3 obejrzeli spektakl " Baśnie tysiąca i jednej nocy" w sali widowiskowej

I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Świdnicy. Prezentujemy Państwu fotorelację z wyjazdu.

• Uczniowie klasy III i I na warsztatach warzenia sera na wesoło:)

• 16.04 uczniowie klasy III i I byli z wizytą w serowarni w Lutomierzu. Dzieci podczas warsztatów serowarskich miały możliwość wykonać własnoręcznie ser tradycyjną metodą. Warsztaty składały się z trzech części: na początek poznaliśmy tajniki wrzenia sera, następnie odbyliśmy spacer po gospodarstwie, a potem zjedliśmy pyszne śniadanie "u rolnika".