• POZNAJ POLSKĘ

• Przedmiotem przedsięwzięcia jest wsparcie organów prowadzących publiczne i niepubliczne szkoły dla dzieci i młodzieży w realizacji zadań mających na celu uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki. Przedsięwzięcie ma wspomóc realizację podstaw programowych dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Pozwoli urozmaicić zajęcia lekcyjne, dzięki czemu nauka nabierze praktycznego wymiaru. Uczenie się oparte na praktycznym odkrywaniu śladów historii, czy też eksperymentowaniu w centrach nauki stworzy uczniom warunki do zdobywania nowych umiejętności w niepowtarzalnym środowisku edukacyjnym.

W SP Grodziszcze udało się zrealizować dwa wyjazdy w ramach dofinansowania dla klas I-III oraz IV-VIII. -ROK SZKOLNY 2021/22

WYCIECZKA DO WAŁBRZYCHA (STARA KOPALNIA + MUZEUM PORCELANY)<- GALERIA ZDJĘĆ

KLASY I-III

WYCIECZKA KRAKÓW- WADOWICE <- GALERIA ZDJĘĆ  KLASY IV-VIII

W roku szkolnym 2022/23 SP Grodziszcze udało się zrealizować dwa wyjazdy w ramach dofinansowania dla klas I-III oraz IV-VIII.

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA (ZWIEDZANIE HISTORYCZNEGO MIASTA +HYDROPOLIS) - KLASY 4-8

WYCIECZKA DO DUSZNIK ZDROKU I KŁODZKA (MUZEUM PAPIERNICTWA+MINI EUROLAND) - KLASY 1-3