• #SuperKoderzy

• 21.10.2022 11:02
      • Dostaliśmy się do #Superkoderów i #MegaMisji!!!

• Pragniemy podzielić się naszym sukcesem!

Nasi uczniowie kolejny rok będą zmagać się  z programowaniem w ramach programu #SuperKoderzy, ścieżka Robo-matematycy.

W czasie trwania programu SuperKoderzy nasi uczniowie będą uczyć się programowania, podstaw robotyki i będą poznawać świat nowych technologii ,nie tylko na informatyce, ale również na lekcjach techniki i matematyki. Uczniowie pod kierunkiem Pani Magdaleny Sączawy będą realizować ścieżkę tematyczną Robo-matematycy Podczas realizacji zadań projektowych nasi podopieczni będą rozwijać kreatywność, umiejętność logicznego myślenia, wzmacniać współpracę i  integrację w zespole klasowym. Śrubka po śrubce zainstalujemy czujniki i zaprogramujemy otrzymane mBOTY. Robotyka to frajda i lepszy start w przyszłość - świat potrzebuje programistów!

Aby zakwalifikować się do tych programów uczniowie wraz z nauczycielami musieli nakręcić film lub przygotować zaproszenie do szkoły w ciekawej formule, w których mieli przekonać członków Fundacji Orange, dlaczego chcą przystąpić do tej akcji.

Udało się! Jesteśmy w gronie 140 zaszczytnych szkół z całej Polski!